Gjithnjë e më shumë njerëz po studiojnë mundësinë e krijimit të kanalit të tyre në YouTube dhe filloni të fitoni para përmes kësaj platforme. Nëse kjo është çështja juaj, na tregoni se do të keni nevojë për ndihmën e pajtimtarëve. Kjo është arsyeja pse sot ne ju tregojmë disa alternativa për të marrë ndjekës të rinj në YouTube.

Abonentët janë kryesorë në YouTube. Platforma kërkon një numër minimal ndjekësish që të mund të fitojnë para nga kanali ynë dhe kështu fillojnë të fitojnë para për krijimin e përmbajtjes audiovizive. Ka disa aplikacione që mund të na ndihmojnë të marrim pajtimtarë dhe këtu ju tregojmë se cilat janë më të mirat.

Të rritesh në YouTube nuk është e lehtë

Shumë përdorues të platformës YouTube po fitojnë para vetëm duke ngarkuar përmbajtje në këtë aplikacion, megjithatë, një gjë duhet të bëhet e qartë dhe ajo është rritja në YouTube nuk është aq e lehtë sa besojnë disa.

Për të shtuar abonentë të rinj në kanalin tonë do të jetë e nevojshme të investoni shumë kohë brenda platformësPor jo të gjithë kanë aftësinë të kalojnë orë të tëra duke krijuar përmbajtje për aplikacionin. Në këto raste një ndihmë shtesë nuk do të ishte e keqe.

Kjo është arsyeja pse sot ne duam t'ju prezantojmë disa nga aplikacionet më të mira për të fituar pajtimtarë në Youtube. Ata nuk do ta bëjnë të gjithë punën për ne, por do të na ndihmojnë ta bëjmë detyrën e shtimit të pasuesve jo aq të komplikuar dhe të mërzitshme.

Aplikacionet më të mira

Në internet ne gjejmë një listë të gjerë të aplikacioneve të krijuara për të marrë pajtimtarët në YouTube. Ka disa që janë mjaft efektive dhe të besueshme, ndërsa të tjerët thjesht bëjnë premtime të rreme.

Ne sjellim për ju një majë me aplikacionet më të mira për të marrë ndjekës në Youtube. Merrni shënime dhe përfitoni sa më shumë nga këto mjete mahnitëse.

Minierë tubi

Një nga aplikacionet më të mira që mund t'ju ndihmojë të merrni abonentë të rinj në YouTube është pikërisht TubeMine. Përmes këtij mjeti ju do të jeni në gjendje t'i jepni një shtytje të jashtëzakonshme kanalit tuaj, dhe më e mira nga të gjitha është se do të jetë në një kohë shumë të shkurtër.

Nuk do të jetë e nevojshme të blini ndjekës. Mënyra e funksionimit të këtij aplikacioni kryesisht përbëhet nga ndani videot tona me ata që janë pjesë e këtij komuniteti. Nëse duam të ndajmë një video do të na duhen "monedha" që mund t'i blini ose t'i merrni duke parë video të përdoruesve të tjerë të aplikacionit.

UChannel - Sub4Sub

Ky aplikacion i mahnitshëm nuk mund të mungojë në listën tonë. Falë tij, ne do të arrijmë më shumë pajtimtarë, pëlqime dhe shikime më të mëdha brenda platformës YouTube.

Funksionon mjaft thjesht: Ju ngarkoni një video, kopjoni lidhjen në aplikacion dhe krijoni një promovim për të tërhequr vëmendjen e përdoruesve të tjerë. Për ta bërë këtë do t'ju duhen "monedha" të cilat do t'i merrni duke parë përmbajtjen e përdoruesve të tjerë.

UTViews - Rritës i Pamjeve

Këtu ne paraqesim një tjetër prej alternativave më të mira për të marrë pajtimtarët në YouTube lehtë dhe shpejt. Ky aplikacion punon mjaft i ngjashëm me të tjerët. Ju do të duhet vetëm të ndani videon tuaj në aplikacion dhe ata do të ndihmojnë përdoruesit e tjerë ta shohin atë.

Ju gjithashtu do të kërkojnë monedha për të përdorur aplikacionin. Ju merrni këtë lloj shpërblimesh vetëm duke parë përmbajtjen që përdoruesit e tjerë ngarkojnë në platformë.Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar:
Bleni ndjekës
Letra për Instagram për të prerë dhe ngjitur