Bëhuni popullor me këta emra të mrekullueshëm për Instagram

Një nga gjërat më të rëndësishme kur keni një llogari të Instagram është emri, ky është vërtet i rëndësishëm pasi është baza themelore e llogarisë se po vozit

Shtë për këtë arsye që sot ne do t'ju japim këshilla të mira në mënyrë që ju të keni më të mirën emra për Instagram në dorë

Whatfarë është e nevojshme për të pasur emra të mirë për Instagram?

Origjinal

Emri duhet të jetë diçka që ngjall interes tek ndjekësit e tu, duhet të kujtojmë se aktualisht ka më shumë se miliona përdorues aktivë 500 çdo muaj. Për këtë arsye, duke pasur parasysh kaq shumë konkurrencë, është e nevojshme të theksohet

thjeshtësi

Thjeshtësia është thelbësore për të pasur një emër të mirë, megjithëse emri i llogarisë suaj duhet të dallohet nga të tjerët, ju gjithashtu duhet të merrni parasysh faktin që këto lloje të emrave ato nuk mund të jenë aq të vështira e të shkruarit, duhet të jetë diçka që të gjithë mund ta mbajnë mend dhe ta njohin kudo.

Për të përfaqësuar

Namedo emër që ju duhet të jetë mjaft i mirë për ju kombinohen plotësisht me ato që po ofroni për publikun Kështu që në këtë mënyrë ju mund të lidhni shpejt si emrin, ashtu edhe gjërat që promovoni

Pa seks apo palestër

Mundohuni të shmangni çdo emër që lidhet drejtpërdrejt me ato që bëni, pavarësisht nëse ato janë faqe me përmbajtje seksuale ose ushtrime të thjeshta. Më e mira është një emër universal që është i pjekur, por tërheqës dhe që mund t'i japë një kuptim asaj që ju ofroni pa rënë në dukje.

Mund t'ju interesojë:  Snapchat vs. Instagram: Whatfarë është më e mirë dhe më e sigurt?

Mos e ndrysho emrin

Gjëja më e mirë është se gjatë gjithë procesit tuaj mos e ndrysho emrinNëse jeni popullor, është më mirë që të lini emrin tuaj, nëse është emri i një dyqani, është mirë që mos ta modifikoni, kjo mund të ndikojë në kërkimin e përdoruesve tuaj. Kryesisht mund të ndikojë nëse jeni ndikim.

Shembuj emrash

Emrat për Instagram që shihni këtu ata tashmë ekzistojnë, megjithatë mund ta përdorni si një shembull që mund ta përdorni ose për emrin tuaj ose për kompaninë tuaj si e tillë. Zgjidhni një emër të mirë dhe bëjeni që biznesi juaj të shitet në Instagram.

Emër kurioz

 • Instaexpertos
 • LaVecinaRubia
 • Viral_prod
 • rrushi
 • dosbrosuy
 • gymbeaston
 • futbolemotion
 • egames
 • dronecatalunya
 • ribbonbcn
 • gufi
 • Miki
 • Panda
 • nepe
 • carpediem
 • I aftë
 • njëbrirësh
 • Lepur
 • I lumtur
 • Më i mirë

Emrat për vajzat

 • Ajo është Bella
 • Emri i gruas + Krenari. Për shembull: EliaPride
 • Gratë e harruara
 • Railey
 • 21dreams
 • Wooonderland
 • passionn
 • WhatWeDo
 • loveya
 • Degët e Pasionit
 • Lexime të natës
 • Fjalë shtrati

Emrat për Instagram në anglisht

 • Terminator
 • Lovin
 • Majmun
 • dashuri
 • gojë
 • Trullan
 • Zonja apo zonja
 • Shto "lexo"
 • Fantazmë
 • Magjistar
 • Cyborg
 • Mjaltë
 • I çmendur
 • Cute
 • Wololo
 • I zgjuar

Emra të tjerë të çmendur për Instagram

 • N00b
 • Emri i gruas + Jenner
 • "Jo Emri"
 • Emri im është "Ju Kujdeseni"
 • Derr
 • Zoti
 • "Të shpejtë dhe të furishëm"
 • Vrapues i fytyrës
 • Bukuri
 • Guatona_Candy
 • Vrasës i Hënës
 • Terminali
 • Lovin
 • Engjëlli magjepsës
 • Majmun
 • Helm i bukur
 • Pasion
 • gojë
 • 4nG3I
 • Looney Looser
 • E dua kafen
 • .Okollatë e hidhur
 • Elver Galarga
 • Elsa Pito
 • Elba Tie
 • Afro Shef
 • K1000L4
 • K1000L0
 • Prodhuesi i mjaltit
 • Skater_Forever
 • E urrej
 • Pulë e çmendur
 • Cute
 • Emri yt + Lee
 • Bear
 • Ariu i dashur
 • makinë shirëse
 • Sy të lezetshëm
 • Ëndërr për bebe
 • Kashta e Kumtrit
 • Hakmarrësi
 • Fantazmë
 • Ushtar për ndërhyrje të rrezikshme
 • Ninja
 • Emri i njeriut + Santos
 • amerikan
 • Dashuri rozë
 • I çmendur
 • Shqiponja e zemëruar
 • Pegasi
 • The_Wizard
 • coolman
 • Vajzë super
 • Cyborg
 • E errët drita
 • Zotin
 • Vajzë klasike
 • Ariu i mjaltit
 • Krem i kuq
 • Galantis
 • mace
 • kotele
 • Monito_
 • Unë jam Donald Trump
 • Shpejtë + emri yt (së bashku)
 • Kocka e qenit
 • Lolly pop
 • Bretkocë e çmendur
 • Vajzë rozë
 • Jam pronar
 • Zonja u ngrit
 • Lumturi
 • Kukull e lezetshme
 • I tomatito
 • Hëna lart
 • i Dua PLL <3
 • Vajzë PLL
 • Kukull engjëlli
 • Princeshë dëbore
 • Cake çokollatë
 • John Salchi-John
 • Hamish
 • Chiquitita
 • Wololo
 • Scarface
 • Emri juaj + Montana
 • Vrasës i Hënës
 • Marshmallow Honey
 • Diva e bukur
 • Counter Strike
 • Thuaj bukur
 • Emri juaj + Toreto
 • Rooster Atomik
 • Saiyayin Man
 • Kozmoz
 • Mashtrim i zgjuar
Mund t'ju interesojë:  Si të postoni në Instagram nga PC, foto dhe më shumë?

Si mund ta ndryshoni emrin në Instagram?

Në rast se e keni rishqyrtuar atë dhe mendoni se është koha për të ndjekur secilin nga hapat e përmendur më lart, ne do t'ju lëmë një tutorial se si mund ta ndryshoni me lehtësi emrin e llogarisë tuaj nga aplikacioni.

 1. Vendosni llogarinë tuaj në Instagram.
 2. Zgjidhni "Ndryshoni Profilin".
 3. Klikoni në fushën ku keni "Emrin" ose "Emrin e ..." dhe ndryshoni ato duke futur tekstin që dëshironi.
 4. Klikoni në "Gati" në këndin e sipërm të djathtë.

Pasi të keni ndryshuar emrin tuaj, duhet të keni parasysh që duhet të prisni pak përpara, përpara se të bëni një ndryshim tjetër. Kështu që duhet të jesh shumë i sigurt për ta bërë ndryshimin dhe të jesh i kënaqur me të para se të pranosh.

Ne ju ndihmojmë promovoni veten në rrjetet sociale.Ju gjithashtu mund të jenë të interesuar:
Bleni ndjekës
Letra për Instagram për të prerë dhe ngjitur
Ndalim Krijues
IK4
Zbuloni në internet
Ndjekës në internet
përpunoje lehtë
mini manual
një si të bëni
ForumPc
LlojiRelax
Revista Lava
çrregullt
bibliotekë mashtrimesh
ZoneHeroes